Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2017, 01:25   #429
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 23 - Newsy (34:00)

Ok, post jest. Co do terminu tej tury dla was na odpis i wrzucenie posta to do nd. 02.VII czyli troszkę inaczej niż zazwyczaj.


Stan Zdrowia:

Black 1 (Bradley): 0/10 (KIA)
Black 2 (Diaz): 4/10 (ciężki)
Black 3 (Vaugh): 0/10 (KIA)
Black 4 (Graeff): 6/10 (poważny; -1)
Black 5 (Krunt): 0/10 (KIA)
Black 6 (Terance): 7/10 (ranny)
Black 7 (Ortega): 7/10 (lekki)
Black 8 (Nash): 4/10 (ciężki; -2)
Black 9 (Rain): 0/10 (KIA)
Black 0 (Zcivicki): 9/12 (ranny)
Brown 0 (Vinogradova): 10/10 (zdrowa)
Green (Horst): 8/10 (lekki)

Dron: 9/10 (draśnięty) + 3/6 rakiet.



- Minęło ok 5 minut w tej turze. Obecnie jest 60 min + 60 dla grupy Black; Green ma końcówkę czasu z Green 4 (60 min) i czas z Green 5 (180 min) razem więc ma 60 + 180 min i 60 min rezerwy. Brown 0 ma 45 min + 60.

- Jest godz 34:00. Grupy Black i Green mają limit czasu do 35:00. Brown do 34:45.

- Ostrzał artyleryjski/fala xenos właśnie się zaczął.



Brown 0


- Kuzniecov chce zrobić deal na wyłączność danych z zaszyfrowanego urządzenia. Dla Mayi to kwestia sukcesu w kulaniu na hakowanie jeśli chce wyciągnąć te dane. W zamian ofiarowuje swoje usługi prawnicze w kwestii wyroku Vinogradovej.




Green 4, Black 2, 7 i 8




- Kawałek dla Was jest pisany głównie z perspektywy reportażu IGN + Conti stąd tak to wygląda. Ogólnie Conti pokazuje Wam nagranie jak już jesteście po właściwej stronie drzwi w schronie i idziecie korytarzem do głównej części bunkra.

- Black 2 rzuciła 1 granat, pomogło, udało się "w locie" zlikwidować te kilka małych xenos. Potem udało się dobiec do Black 7 i Karla i już we czwórkę do sali z kolumnami co już było "zarejestrowane" na kamerze.

- Stan Zdrowia no poszedłem na łatwiznę i pokulałem kostką ile kto stracił. BG macie rozpisane powyżej. Z lemingów sprawa wygląda tak:

Hollyard 6/10
Mahler 5/10
Patinio 7/10
Amanda 8/10
Conti 9/10

- Końcówka ewakuacji do schronu była ciężka także pod względem zużywalności zapasow. Każdy niech odpisze sobie po 2 sloty ekwipunku (plastik, magi, granaty itd.) Ja na razie odpisałem Black 7. Jak do końca tury nie będzie sprawa ekwipunku uregulowana sam to ureguluję po swojemu.

- Po przejściu do schronu macię chwilę czasu na jakieś gadki czy coś w ten deseń na miejscu lub po drodze. Jak nic w ten deseń no to schron czeka.




Black 4, 6 i 0



- Ostrzał artyleryjski już się zaczął. Pociski potrzebują ok 60 sek by dolecieć na miejsce przeznaczenia czyli zachodnie rejony krateru gdzie Seres też się łapie na ten adres. Dach czy inny otwarty teren nie zapewnia żadnej ochrony przed artylerią.

- Z parteru potrzebowaliście ok 4.5 Tury (9 Akcji) ruchu by dostać się na dach. Pociski spadną za ok 60 sek czyli za 6 Tur (12 Akcji).

- Obecnie drzwi na klatkę schodową są zamknięte ale jak chcecie możecie je ponownie otworzyć. Co i ile jest na klatce tego nie wiadomo.

- Uzupełnienie zestawu startowego to 2 Akcje wewnątrz kapsuły podczas których nie można robić nic innego.

- Ktoś chce może wymienić pancerz. Wymiana to 3 Akcje.

- Pobranie innego sprzętu to 1 slot = 1 Akcja.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline