Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2017, 21:12   #46
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Noraku - życzę powodzenia na egzaminach, na pewno będzie jeszcze okazja żeby zagrać razem . Więc wybacz, ale skoro mam i tak więcej fajnych zgłoszeń niż dam radę prowadzić, to nie będę utrudniał wyboru.



To był naprawdę trudny wybór. Biorąc pod uwagę skład drużyny z I części oraz zaplanowane wydarzenia podjąłem taką decyzję:

1. Kerm - Lennart Schatz, żołnierz - przepatrywacz
2. Ismerus - Oskar von Hohenberg, szlachcic - kanciarz
3. Hakon - Otto Widdenstein, uczeń czarodzieja - wędrowny czarodziej
4. Morel - Roel Frietz - Akolita Morra
5. Avitto - Svein Dahr - Szczurołap - Porywacz zwłok (miejscowy)
6. Gob1in - Erich von Kurst - giermek - rycerz

Część z Was w najbliższym czasie otrzyma dodatkowe PW. Niedługo pojawi się również temat w komentarzach.


Szkuner - Bianka Graul - ciura obozowa - szpieg, Gerappa92 - Nathaniel Wood - rzemieślnik - mistrza rzemiosła (elf), Noraku
Mam nadzieję, że jeszcze razem zagramy. Może w III części Cieni, lub w tej jeśli ktoś wypadnie (jako miejscowi o ile będziecie wtedy zainteresowani, albo w całkiem innej przygodzie).
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline