Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2017, 22:06   #141
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Ahab patrzył przerażony i zafascynowany potęgą swojej towarzyszki. Magia, tak potężna i niszczycielska, musiała robić wrażenie i robiła. Rewolwerowiec przyglądał tylko się, jak nieokiełznana siła, pochłania wrogów. Los jaki zgotowała im Tarocistka nie należał do najłaskawszych ale to nie było zmartwieniem Ahaba. Arya upadła na ziemię, i to był bodziec dla mężczyzny. Ruszył szybkim susem ku niej, i gdy znalazł się założył jej rękę na swoim barku, tak by mogła się oprzeć na nim podczas wstawania.
Ich spojrzenia znowu natrafiły na siebie. Drugą, wolną ręką dotknął jej policzka głaszcząc go palcami. Uśmiechnął się, a w jego oczach widać było, ponownie troskę o nią.
- Moja mała czarodziejka - nachylił się ku niej, by ją pocałować delikatnie w usta - Mam nadzieję, że jak nie wyrzucę śmieci to mnie tak nie potraktujesz,albo nie zamienisz w żabę.
- Na takie okazje... mam coś... gorszego. - odpowiedziała Iskra słabym głosem, uśmiechając się przy tym delikatnie.
Żarcik mały został brutalnie przerwany przez pojawienie się nowego gracza. Wolna dłoń Strzelca z automatu sięgnęła po rewolwer, w każdej chwili wypuścić odpowiedź. Jednak po chwili zrozumiał, że słowa nie były kierowane ani do niego ani do Aryi. To Led była odbiorcą tego przekazu.
Tarocistka z trudem obróciła głowę w stronę głosu. Tylko na tyle było ją teraz stać. Mimo to jednak zmrużyła oczy, starając się zrozumieć kim... lub czym jest przybysz.
Gdy Arya wstała objął ją w pasie i powiedział cicho:
- Zbliżamy się powoli do końca naszej wędrówki. Trzymaj się za mną - poprosił licząc że choć raz kobieta powstrzyma swój charakter.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline