Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2017, 22:36   #46
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Ok, nie ma co przedłużać, raczej nikt już się nie zgłosi

Najpierw chce podziękować wszystkim za głoszenia, to bardzo miłe, że przygotowaliście karty postaci do mojej sesji, a co za tym idzie obdarzyliście mnie zaufaniem jako MG, licząc, że gra będzie fajna

Może to będą truizmy, ale wszystkie karty trzymały wysoki poziom.

Oczywiście - niektóre wybijały się nad inne.

Nie długość opisów decydowała o przyjęciu, ale raczej stworzona postać - czy pasuje do załogi. To jednak coś na kształt wojska, nie ma tu miejsca dla indywidualistów niesłuchających rozkazów.

Z drugiej strony, nie pisałem też tego w wymaganiach, ale do sesji horror raczej pasują postaci nie uzbrojone po zęby i zakute potężny pancerz, więc rozpisany ekwipunek też jakoś wpływał na moją decyzję.

A więc, nie przedłużając, do zabawy zapraszam (kolejność przypadkowa):


Mirę
Proxy'ego
Bukę
Leoncoeura
S.W.A.T.'a
fujiyamamę


Wszystkim pozostałym dziękuję bardzo, stworzyliście ciekawe postaci, ale niektóre po prostu nie pasowały do takiej sesji. Ah, jak ja tego nie lubię, najchętniej przyjąłbym Wasz wszystkich...

Sesja do tygodnia powinna wystartować (do tego czasu proszę zostawić temat). Przyjętych proszę o potwierdzenie chęci gry.
Mogę się jeszcze do Was zwracać z małymi uwagami co do KP albo prośbami o jakieś informacje.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to śmiało
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline