Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2017, 12:21   #74
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Jak dla mnie czymś prostym, logicznym i ze wszech miar oczywistym jest informowanie o przerwie w grze. Zwłaszcza będąc MG.
Jest też logicznym poinformowanie chociaż, że przyjęło się do wiadomości czyjeś odejście, a nie kontynuowanie wątków tych wszystkich graczy.
No i należy dodać, że logicznym jest przeproszenie ludu jak się wszystkich wkurzyło.

No ale ja gadam z człowiekiem, który stwierdzenie, że fantasy tłumaczące wszystko magią jest złe odpiera przenosząc temat rozmowy na mitologię... I ja wiem że to pierwsze czerpie garściami od drugiego, ale bądźmy poważni, to że coś wolno mitologii w żaden sposób nie oznacza, że coś wolno fantasy. -_-

Odniosę się jeszcze do tego:
Cytat:
Napisał Googolplex Zobacz post
Jeśli ktoś nie chce się dalej bawić to się dalej nie bawi.
Jak to się ma, psze pana szopowego, do tego że wszyscy gracze zgłaszający odejście dalej mają prowadzone odpisy, jasno sugerujące, że mają dalej grać? Zrozumiałabym, gdyby była notatka, że to na wypadek jakby ktoś chciał wrócić i/lub że te postacie stały się NPC, ale niczego takiego nie uświadczyliśmy.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline