Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2017, 15:33   #319
eugenes
 
Reputacja: 1 eugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie coś
To zaczynamy serię odpowiedzi.

Melkor, daj mi jeszcze z parę postów do napisania i wszystko w kwestii doświadczenia się wyjaśni. Później będziemy mogli przejść na uzyskiwanie expa za zabijanie potworów i inne rzeczy, ba możemy też wprowadzić nierówne awanse.

Draugdin, przepraszam, że Cię pominąłem. Nie wkleiłem z doca twojej kwestii. Już zedytowałem swój post.

Feniu, po długim odpoczynku (long rest) masz full HP.

Liandon, można identyfikować czarem o oryginalnej nazwie “identify”, ale to nie są tanie rzeczy, bo musisz mieć perłę o wartości około 100 złotych monet i pióro sowy, a do tego czarownicy nie mogą z niego korzystać, także w tej chwili w drużynie nie ma nikogo, kto może to zrobić. Możesz też przyjrzeć się dokładnie konkretnej rzeczy, a nóż twoja znajomość wiedzy tajemnej pozwoli powiedzieć coś o danym przedmiocie. To samo tyczy się tego potwora, który zaatakował Kargara w podziemiach.

Jak coś to i ja się włączę w rozmowę w docku. Rozumiem, że na ten czas wszyscy wychodzą ze stajni i kierują się w okolice domku myśliwego, gdzie znajduje się Kargar?
 

Ostatnio edytowane przez eugenes : 01-07-2017 o 15:39.
eugenes jest offline