Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2017, 16:19   #76
Okaryna
 
Okaryna's Avatar
 
Reputacja: 1 Okaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputację
No nie powiem Googol. Nie popisałeś się i to tak z przytupem. Nie dość, że czuliśmy się olani, bo unikałeś nas kiedy pytaliśmy o odpis to jeszcze nalałeś na nas kiedy odeszłyśmy. Brzydko.
Widzę, że serio dążysz do rangi forumowego trolla tylko szkoda, że taka rola wiąże się z coraz większym gronem osób, które nie chcą mieć z Tobą już nic wspólnego. Może właśnie to Cię bawi.
Nie mnie oceniać jednakowoż nie podoba mi się to co uskuteczniłeś i raczej nikomu nie szepnę dobrego słówka jeśli będzie mnie o Ciebie pytał.
A może taki był plan? W końcu sam jojczałeś, że zdecydowałeś się na większą ilość graczy niż chciałeś więc wyeliminowałeś tych najaktywniejszych swoim olewniczym podejściem.
Sprytnie!
 
__________________
Once upon a time...
Okaryna jest offline