Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2017, 21:37   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Wsparcie będziecie mieli chyba nie mam innego wyboru jak wrócić do dawnego zawodu...Za zombiego dziękuję z nieumarłymi za dużo kłopotów a te wasze silniki spalinowe śmierdzą chyba gorzej od tych nieumarłych zamiast tego wolę zrobić sobie coś co będzie udawać silniczek parowy dzięki czemu zawsze będę miał wrzątek na herbatę!- Wyjaśnił wgryzając się w bułeczkę. Zamyślił się na chwilę wsłuchując się w raport Quarasa korzystając ze swych niewielkich zdolności pseudobóstwa wzmocnił zasięg ich kontaktu mentalnego

- Oho, mój kot zbiera informacje! Wygląda na to że znalazł mi pierwszych klientów chętnych na bransoletę transmutacji w halucynogenną żabę z Chult. A mój ulubiny mefit pyłu może udawaćducha bo najwyraźniej ludzie je tu czczą chyba założę tu swój kult wmawając tubylcą że jestem szamanem albo starożytnym duchem? Dobrze muszę się wziąć za robienie tej atrapy

Tymczasem Quaras po zejdzeniu znacznej części szynki i mentalnej naradzie z szefem odpowiedział kucharzowi - Wiedz że jestem antycznym duchem praprzodkiem wszystkich kotowatych! Jestem wcieleniem wdzięku i mądrości. Jednak ostatni raz byłem w świecie ludzi eony temu więc zupełnie nie wiem kim jest ten cały awatar i o co chodzi z tymi narodami?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-07-2017 o 15:20. Powód: ł
Brilchan jest offline