Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2017, 18:31   #186
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Na forum pojawił się mój ostatni post 2. epizodu. Gratuluję przetrwania szaleństwa Mechanusa .

Niestety po trzech i pół roku prowadzenia sesji, zauważam zmęczenie materiałem u siebie, jak i u Was. Posty męczyliśmy coraz dłużej i dłużej, entuzjazmu było jakby mniej.

Dlatego zdecydowałem zakończyć sesje w tym momencie, gdy mogę uczciwie powiedzieć, że opowiedziałem w dwóch epizodach wszystko, co było w nich do opowiedzenia. Żadnego przerywania sesji w połowie, żadnego desperackiego szycia. Po prostu uczciwie opowiedziana i odegrana opowieść.

Wam, Szanowni Gracze, pozostawiam jeszcze do opisania krótkie (lub długie, jak kto woli) posty, opisujące co też jeszcze się waszym postaciom przydarzyło. Czy wypełniliście, lekko wymuszoną, obietnicę wobec Lady Shandrii i udaliście wspomóc Astrazalian? Czy Estel zatrzymała zarazę w Ulu? Czy Dotian porwał swą księżniczkę hen, hen daleko? Czy Ender spisała swe przygody z Mechanusa tak dokładnie, że skrybom oko zbielało? Czy Garion podróżował po planach, szukając miejsca w którym się narodził? Takim właśnie apendyksem chciałbym zakończyć tę sesję.

A w przyszłości, kto wie, może założę rekrutację do epizodu 3? Pomysły w głowie mam, ale potrzebuję chwili oddechu.

Mam nadzieję, że bawiliście się u mnie przyzwoicie .
 
Zapatashura jest offline