Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2017, 22:48   #18
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Google doc jest rozwiązaniem wyjątkowo wygodnym dla mnie. Korzystam dużo z telefonu a na Androidzie można łatwo odpisywać i sprawdzać co się dzieję w sesji. Dodatkowo mam wrażenie że sesja w takim formacie toczy się płynniej. To pewnie przez dialogi, które łatwiej prowadzić. Pisanie długich esejów na telefonie nie należy do moich ulubionych zajęć, na szczęście w dokumencie google raczej piszę się zwięzłe deklarację.

Więc zastanawia mnie skąd ta niechęć do tego rozwiązania? Mnie irytuje jedynie fakt wklejania całej zbitki tekstu na forum. Trochę to słabo estetycznie potem wygląda. Wkleja to jedna osoba a są to deklarację różnych osób. Trochę lipa ale dla mnie do przetrawienia
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline