Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2017, 22:48   #38
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
To zależy jakiego boga wybrałeś. Ja Lathandera, trzeba w końcu pamiętać, iż Ferun to politelizm, wielu bogów współpracuje, a za tym idzie współpraca kościołów. Należy wspomnieć o najbardziej dobitnym przykładzie Trójcy Tyr, Torm, Ilmater, w których to kościołach są kaplice poświęcone często trzem wyznaniom.
Rozumiem , że sam też wybrałeś człowieka, gdyż w zasadzie panteony innych ras są sobie obojętne, ponieważ nie następuje konflikt ani zbieżność interesów.
Wiem o tym. Podręcznik o bóstwach jest moim ulubionym wraz z rasami. Niemniej spudłowałeś w kwestii rasy. Otóż jestem niziołkiem kapłanem Urogalana z dużym doświadczeniem medycznym. W kwestii współpracy to myślę, że się dogadamy, zwłaszcza w kwestii nieumarłych.

Ciekawi mnie to złamanie z wojownikiem. Chyba postaram się tego dowiedzieć już w sesji o ile się obaj dostaniemy. Przy okazji oto portret mojej postaci:
 
Zormar jest offline