Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2017, 09:46   #20
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Wiecie - to nie jest temat o preferencjach względem Google Documents. Zresztą i tak przy jego użyciu prowadzę sesję inaczej

Nie zależy mi na specjalnie szybkich awansach (zraziłem się do takiego tempa po obecnej kampanii) - skoro droga od pierwszego poziomu do dwudziestego to droga od awanturnika do króla, a każdy poziom jest dobrze umiejscowiony w fantastycznym społeczeństwie, to nikt nie przeskoczy całej drabinki po kilkunastu walkach. Niektórzy z najpotężniejszych NPCs w Greyhawku, jak król Nyrondu, mają ledwie czternasty poziom.

Nie sprawdzałem jeszcze, ile XP można łącznie wynieść z Labiryntu Kurhanów, ale podejrzewam, że starczy gdzieś na piąty poziom, czyli wg D&D 5 koniec gry skupionej na lokalnych problemach. Co będzie dalej - nie warto póki co

Ale jak tak cenisz ACKS to nie chciałbyś spróbować tego systemu jak postacie mają własne domeny , czyli jak rozumiem mniej więcej od 9 poziomu? Ja bym chciał.

Zresztą są systemy gdzie jest też to możliwe już przy tworzeniu postaci - np Gra o Tron, gdzie gracze mogą od razu ród stworzyć.
 
Lord Melkor jest offline