Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2017, 11:27   #5463
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Zapomniałem wspomnieć, że w naszej piaskownicy z czasem i przez przypadek pojawił się wątek przewodni, jakim jest powstanie demonicznych władców. Na Wyspie Grozy był to Sess'Innek, na Planie Ognia Mechuiti, gdzieś po drodze o swoim istnieniu przypomniała Królowa Chaosu, teraz Doresain stawia cały region na głowie, o czym gracze już wiedzą. Poza Mechuitim informacje o nich można znaleźć na Sferopedii albo w klasycznych podręcznikach. O tym, jak mieszają w świecie gry, dowiesz się już podczas sesji - wolę dawkować informację, bo jak próbowałem napisać Ci jakąś zgrabną pigułkę wiedzy, to niestety nie dałem rady. Too big to manage.

Jak chcesz się wpasować tematycznie to jakiś inkwizytor czy łowca nieumarłych byłby w sam raz. Coś ostatnio za dużo o tych nieumarłych tu i tam przebakuję...

Podrzucam też link do fajnego backgroundu - tutaj.

No i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość w odpowiadaniu na pytania, itp.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 03-07-2017 o 11:31.
Lord Cluttermonkey jest offline