Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2017, 22:53   #219
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Tak jestem pewien. Myślałem czy nie dać Mentorowi ale nie lubię się podlizwać a w walce bardziej skorzystam z lepiej uzbrojenego sojusznika niż korzyści politycznych. Wolę się dzielić bogactwem żałuję tylko że jedyny szaman którego znałem zmarł i nie ma mi kto tego kleva przypisać- Bill westchnął ciężko

- Sorry że cię tak źle odebrałem widocznie te opowieści przodków o twoim plemieniu mnie uprzedziły

Gdy już skończył rozmawiać z Olim wziął się za załatwianie sprawunków z Godzillą w roli szofera: Najpierw do monopolowego gdzie Jay dostał w łapę nieco dolców i został poproszony o zakup zgrzewki piwa a Bill przypomniał sobie że musi sobie załatwić lewe prawo jazdy...

Potem niczym w grze przygodowej pojechali do Wilków Szarej aby wymienić browce na koło do motoru - Chłopaki a znacie może kogoś kto za kasę zrobiłby lewe prawo jazdy? Bo zorientowałem się w sklepie że nie mam żadnych papierów- Spytał.

W końcu mogli pojechać po Raganara
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 06-07-2017 o 16:20.
Brilchan jest offline