Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2017, 12:48   #71
Gienkoslav
 
Reputacja: 1 Gienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputację
Sza już z offtopami!! :P Bo zaczynam żałować, że nie dałem dopisku "Poszukuję początkujących graczy w D&D i/lub na forum".

Jak zaczniemy, poproszę was wszystkich o wrzucenie linków do komentarzy sesji, z tym co wiecie (dotyczące waszych postaci). Z chęcią się douczę. A tymczasem zamykam posiedzenie "prawo czy porządek".

Na dzień dzisiejszy, godzinę 13:00, mam dwie pełne karty postaci z historią.
Obie są zaakceptowane. Zaraz zabieram się za tworzenie doca i jeśli Zormar i Cedryk będą chcieli zacząć dialog między sobą to zapraszam.

Dostałem również informacje od Mag i Googolplex'a że coś tworzą i już już mają koniec. Termin do jutra wieczora, w czwartek z rana werdykt. (muszę to poczytać i wybrać )

Start mam nadzieję już w ten weekend. A jeśli będzie odzew, możemy zrobić ekspresówkę. Tzn ja będę siedział codziennie i jak zamkniecie sprawnie kolejkę [wszyscy odpiszą] to dam dalszego posta i kolejna partyjka.
 
Gienkoslav jest offline