Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2017, 19:18   #78
Gienkoslav
 
Reputacja: 1 Gienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputację
No to już ustalcie między sobą. Wg mnie możecie się spotkać na szlaku (do wioski prowadzi w sumie jedna w miarę przejezdna droga zimą), tuż przed wioską, albo przyjechać jeden po drugim.
Co do pory roku, środek zimy to nie jest. W Dolinach panuje środek przedwiośnia, ale na północy jest to raczej odczuwalne brakiem wdzierającego się do sieni mrozu, w godzinach porannych.
Wykorzystując natomiast opis Cedryka... z resztą, sami zobaczycie.

link do doca.
https://docs.google.com/document/d/1...Lz0TOn1fc/edit
dajcie znać czy działa

Tak czy inaczej, wasz dialog na pewno wykorzystam w poście otwierającym



Kaitlin Czas jest do jutra wieczór. Jak baaardzo mnie będziesz błagać to mogę przymknąć oko na historię. Sam koncept postaci w fabularyzowanych punktach też wystarczy.

Widzę, że rekruta cieszy się dużą ilością chętnych. Przez chwilę się bałem, że raptem 1 maks 2 osoby tylko są zainteresowane. A tu proszę. Będzie w czym wybierać.
 
Gienkoslav jest offline