Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2017, 19:36   #183
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Zamiast upragnionego posta przynoszę kiepskie wieści. Otóż mniej więcej do końca lipca raczej nie będę odpisywał w Błotku z kilku powodów:
- nie chce mi się. To najważniejszy powód, nie będę się zmuszał do pisania, skoro chodzi nam tutaj o zabawę. Zakładam, że moje niechcenie cały czas gdzieś tam podprogowo tkwiło, przecież widać jak mozolnie nam ta sesja idzie
- próbuję jakoś ogarnąć czasoprzestrzeń, co jest obecnie bardzo trudne, gdyż przemierzam bardzo dużo przestrzeni i zostaje mi przez to mało czasu (mało czasu na Last Inna, nie ufajcie ludziom, którzy mówią, że nie mają czasu tak ogólnie)
- nie mam weny do tworzenia tego uniwersum. Mam nadzieję, że powróci i z werwą, z jaką szło poprzednie Błoto, pociśniemy nasz wózek do przodu

Więc ustalmy (a raczej ja ustalam, a Wy musicie się z tym pogodzić - co jest trochę głupie, ale tak to już jest z MG), że odpisu nie wyczekujcie, czekajcie raczej na mój komentarz o powrocie do Waszej sesji. A jakby się mój odpis po drodze pojawił, to nie liczcie na to, że kolejny się szybko pojawi.

To ten - możecie teraz już bić mojego awatara. Buziak.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline