Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2017, 22:42   #131
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
I... koniec.

Doskonała sesja. Naprawdę, chyba najlepsza jaką miałem okazję prowadzić na LI, a tych było już kilka [sprawdźcie w profilu ]. Dopisaliście mi, moi Gracze i wysoko umieściliście poprzeczkę, czego się po tej sesji nie spodziewałem, zakładając krótkie, szybkie posty. Dopasowanie się do Waszego poziomu kosztowało mnie sporo wysiłku, ale opłaciło się. Ja jestem bardzo z owej sesji zadowolony, a Wy?

Co byście zmienili w świecie i w moim prowadzeniu? Co Wam się podobało, a co nie? I przede wszystkim: czy jesteście chętni na kontynuację?

Jeśli ktoś chce pisać jeszcze kończącego posta, zapraszam. W panele wrzucam Wam doświadczenie, jakie postacie zdobyły. Do rozdysponowania na cechy [1 PD za 1% cechy].

Jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKI
 
xeper jest offline