Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2017, 08:13   #541
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Zapewne wynika to z tego, że posty traktuje chronologicznie i że bez zaznaczenia, że jakaś akcja A dzieje się w tym samym momencie co akcja B, to dla mnie akcje toczą się w kolejności w jakiej zostały postawione. No i możliwe, że ja z tych osób pojmujących więcej rzeczy dosłownie niż powinno to być.
Nie zakładam jednak, że wszystkie BG i NPC znają się jak łyse konie, moja postać to ta z tych częściej stojących na uboczu i bardziej obserwujących sytuację niż uczestniczących aktywnie w kontaktach towarzyskich, stąd też nie zna wszystkich super dobrze. Yuteala z tej całej grupy zna najlepiej, ale nie umywa się to do znajomości szefa z Wężycą.
Mam poprawić swój post, wywalić go czy czego oczekujesz z mojej strony, Campo?
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline