Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2017, 10:09   #132
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Dla mnie ta sesja była doświadczeniem... odświeżającym. I to mocno.

Tyle gra się w światach bardzo fantastycznych, gdzie bohaterowie są wplątywani w najdziwniejsze i szalone historie, a tutaj miałam okazję wziąć udział w "prostej opowieści" - scenie która zdarzyć się może codziennie gdzieś w świecie, zwyczajnej i w jakiś sposób "przeciętnej" - ale przez to wcale nie mniej dramatycznej i ciekawej. Ot, historia zwykłych ludzi, którzy muszą sobie na codzień radzić z życiem w niełatwej krainie, a nie BOHATERÓW co codziennie ratują świat. Coś zupełnie innego niż zwyczajne sesje i przez to super fajnego.

Inna sprawa, że długi czas śledzę Twoje sesje i bardzo podziwiam konsekwentnie budowany w nich świat, bardzo spójny i prawdopodobny. Twoja gra ma posmak cRPG "Age of Decadence" (swoją droga, kto nie grał, niech nadrobi natychmiast!), zarówno jeśli chodzi o konstrukcję rzeczywistości, jak i o sposób opowiadania historii. A AoD obecnie jest w Top3 gier, które uważam za najlepsze w jakie grałam

Prowadzenie, odpisy, terminowość na najwyższym poziomie, nie mam dosłownie żadnej uwagi. Jedyna czego mi brakowało, to trochę większych interakcji drużynowych - ale w sumie to było taki założenie, nie ufaliśmy sobie jako postacie, a i w grze nie było mocnego momentu fabularnego, który by nas zjednoczył.

Postaw kończącego wrzucę jak się ogarnę z nawałem innych rzeczy, czyli pewnie za 2-3 dni, więc nie zamykaj sesji. A na kontynuację jestem bardziej niż chętna, choć może (Ale nie mus) tym razem inną postacią Marzyłaby mi się jakaś "miejska" przygoda, ze spiskami i polityką w tle, gdzie postacie np. próbowałby przejąć władzę w półświatku czy coś

Wielki dzięki, to była super przygoda, choć niesatysfakcjonująco krótka :P

PS: I okazało się że Enki nabroiła najwięcej w ucieczce, mam z tego nielichą satysfakcję ^^
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 05-07-2017 o 10:13.
Autumm jest offline