Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2017, 13:11   #134
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Dziękuję za uznanie. Z mojej strony jeszcze dodam, że bardzo podobały mi się Wasze niesztampowe i nietuzinkowe pomysły, np. ogłuszenie kupca, zabicie Johena czy też trucizna dodana do wina. Duży plus

Co do długości sesji, to zapowiadałem, że długa nie będzie. A że niemal zmieściliśmy się w 100 postach. Czy to mało?

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
A na kontynuację jestem bardziej niż chętna, choć może (Ale nie mus) tym razem inną postacią Marzyłaby mi się jakaś "miejska" przygoda, ze spiskami i polityką w tle, gdzie postacie np. próbowałby przejąć władzę w półświatku czy coś
Myśląc o kontynuacji, miałem na myśli te same postaci, już jako drużyna w innym miejscu i nieco później, coś w stylu Howarda, gdzie Conan w każdym opowiadaniu jest gdzie indziej i zaczyna jakby od "zera". A co do tematu sesji, to jak się już zdecydujemy grać dalej razem, to podrzucę kilka motywów i wybierzecie sobie, co Wam pasuje.
 
xeper jest offline