Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2017, 18:13   #137
Szkuner
 
Szkuner's Avatar
 
Reputacja: 1 Szkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Dla mnie ta sesja była doświadczeniem... odświeżającym. I to mocno.

Tyle gra się w światach bardzo fantastycznych, gdzie bohaterowie są wplątywani w najdziwniejsze i szalone historie, a tutaj miałam okazję wziąć udział w "prostej opowieści" - scenie która zdarzyć się może codziennie gdzieś w świecie, zwyczajnej i w jakiś sposób "przeciętnej" - ale przez to wcale nie mniej dramatycznej i ciekawej. Ot, historia zwykłych ludzi, którzy muszą sobie na codzień radzić z życiem w niełatwej krainie, a nie BOHATERÓW co codziennie ratują świat. Coś zupełnie innego niż zwyczajne sesje i przez to super fajnego.
Podpisuję się tutaj rękami i nogami! Jestem oczywiście za kolejną częścią historii. Mocno czuć tutaj "Conanowy" klimat, a to ogromny plus. Zabrakło tylko tej standardowej, finałowej sceny, gdzie osiłek leci w tango ze świeżo poznaną niewiastą, aaale... coś się jeszcze wymyśli
 
Szkuner jest offline