Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2017, 21:52   #84
Gienkoslav
 
Reputacja: 1 Gienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputacjęGienkoslav ma wspaniałą reputację
Dobra kochani.

Jako że dostawałem karty w miarę przyzwoitych odstępach mogłem je sobie spokojnie poprzeglądać.
Do sesyi zaklepano.
Zormara i Cedryka
a także Mag oraz Googolplex'a

Zmuszony zostałem odrzucić ciekawą postać Ragi (nie wiem czy to tak się odmienia), ale pisał wcześniej, że się nie obrazi. A po prostu wolałem nie mieć 3 kapłanów w drużynie.

Co do klas. Mamy kapłana z przeszkoleniem żołnierskim. Drugiego kapłana sesnu stricto. Zaklinaczkę. Oraz osobnika wg mnie pasującego najlepiej do roli poszukiwacza przygód, czyli "Kobietę pracującą, nie bojącą się żadnej pracy" (Aczkolwiek to facet).

Proszę wszystkich przyjętych o zerknięcie na doc'a -podawałem go w rekrucie - i ewentualne zgranie się ze sobą, wymianę dialogów itp. Będą w poście / postach otwierających.

Linki do sesji i komentarzy doślę na dniach.

Wszelakie pytania proszę już przenosić na doca.


Dzięki wszystkim za odzew i życzę sobie oraz wam dobrej zabawy, no i wytrwałości. Postaram się was nie zawieść.

Adminów natomiast proszę o zamkniecie wątku.
 
Gienkoslav jest offline