Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2017, 03:13   #641
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Dałem post Sorry, że tak długo ale no te wyjazdy i przerwy no i tak pisałem teraz trochę z pamięci raczej a już chciałem dać posta. Po cichu uznałem, że mój hiroł pogadałby do konsultacji chociaż z Kropeckym. Czy plan ma sens w świecie gry to nie wiem, brałem go na swój ciemno blond rozum więc nie wiem jak to wygląda.

- A skracając stawiałbym na sterowiec jak główny dźwig i transport w pierwszej fazie a potem na transport morski materiałów na schronienie. Sporo zależy od "Nadziei" i tego co da się z niej wyszabrować. Czy da się co mówiłem w poście to nie wiem

- Ale jakby coś było niejasne to pytać, postaram się wyjaśnić co trzeba
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline