Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2017, 16:00   #643
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bardzo zaskoczył mnie pomysł "domy barki". Do odegrania NPC'a będę chciał jednak najpierw trochę poczytać, bo głównym powodem że takie "domy" powstają to chyba fakt, że nie potrzeba działki budowlanej wtedy. Niemniej jednak ciekawie by to mogło wyglądać. Zgłębię temat.
- Nie jestem szkutnikiem Ale tak na chłopski rozum popisałem. Zakładam, że w sumie klocek zbity z drewna czy go sadzać na ziemi czy na wodzie mniej więcej buduje się podobnie. No jakby chodziło o w pełni pełnomorskie statki, do regularnego pływania no to fakt, trochę ryzyk stawiać na takich amatorów jak my. No ale chodzi o przycumowane do brzegu barki no to chyba nie powinne być takie trudne. I barki od biedy można by próbować przepłynąć gdzie trzeba. No i czy domy czy barki nie myślałem o czymś na xx lat ino tak na sezon czy dwa albo dziesięć. Zakładam, że ci nowi jakoś oporządzą się sami i z nimi jakiś solidniejszy sprzęt przyjdzie więc muszą mieć coś na start na ten sezon czy dwa.


Cytat:
Ale fajnie wyszło. Pani Bale jest zadowolona
- To fajoszko Chociaż jedna będzie zadowolona w razie czego




Cytat:
Przygotowanie drogi lądowej - wycinać wiele nie trzeba, bo to stepy po drodze głównie, co najwyżej wyrównać w co gorszych miejscach no i rzekę pokonać, więc most lub prom wodny jakiś.
- A to ok. Nie byłem do końca pewny co to zielone na heksach mapy Ale do transportu budowlanego regularnego to morze i tak mi się wydaje odpowiedniejsze.



Cytat:
BTW. W sesji pojawił się u Nae wątek platform pod zabudowę i transport na wodzie, która została wykorzystana do osadzenia GUV'a na rzece.
- Hmm... Ale to w jakim kontekście te platformy? Coś mamy na nich zbudować? Przyznam się, że by nadrobić to skupiałem się głównie na swoim wątku.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline