Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2017, 12:07   #18
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Gerappa92

Jesteś nowym Mistrzem (gratuluję debiutu!), więc ci poradzę zupełnie za darmo jako doświadczona graczka/prowadzaczka:

Cytat:
NIE ZGADZAJ SIĘ NA COKOLWIEK POZA SRD (LUB PHB) I NIE ZGADZAJ SIĘ NA ŻADNE - PODKREŚLAM ŻADNE - ODSTĘPSTWA CZY ZASADY DOMOWE
Bo inaczej pojawia się tacy gracze jak pan C. czy pan G, albo pan A. i rozwalą ci rekrutację milionem pytań a potem grę swoimi przepakowanymi postaciami i wykłócaniem się o każda pierdołę. Dobry gracz to tak, który weźmie prostą postać i odegra ją sensownie, a bardziej będzie zależało mu na fabule niż na mechanice.

Dobrą metodą jest - oprócz czytania kart - zerknąć na profil gracza, jakie ma notatki i jakie posty - i zapytać się, czy naprawdę chce się tracic nerwy na niektórych munczkinów i innych kombinatorów.

Z fartem!

PS: Jak coś, to mogę pomóc Ci w rekrutacji czy trochę z systemem, już niektórym graczom pierwszy raz prowadzącym tak pomogłam i są zadowoleni

PS2: Nie znaczy, że jestem przeciw optymalizacji czy szerokiemu wyborowi podrów, ale nie na pierwszą przygodę ever Keep it simple, na start musisz się wiele nauczyć, więc po co sobie życie dodatkowo utrudniać? Będzie na to czas, jak już nabierzesz doświadczenia.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 08-07-2017 o 12:11.
Autumm jest offline