Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2017, 13:41   #633
sickboi
 
sickboi's Avatar
 
Reputacja: 1 sickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwusickboi jest godny podziwu
Właśnie zrobiłem swoją kartę mechaniczną i generalnie poszło mi dość gładko. Miałem jednak pewne wątpliwości w kilku miejscach.

Wiersz "Kontyngenty" w zakładce miast - o ile dobrze to rozumiem, tutaj mamy wstawić liczbę kontyngentów żywioną przez dane miasto. Co przekłada się od razu na straty w żywności danej osady, da?

Zasoby 0/2 - pewnie każdy z nas ma w starej karcie zasoby mające więcej niż jedną możliwość eksploatacji. Logicznym wydawało mi się, żeby teraz też wpisać je podwójnie.

Źródła magii - Co będzie z tym zasobem w związku z wprowadzanymi zmianami?

Liczba ludności - W końcu system garnizonów i armii oraz liczby ludności w miastach będzie przejrzysty. Jak powpisywałem obecny stan, to się okazało, że mam o kilkuset mieszkańców za dużo. Pozwoliłem, więc sobie na nieznaczne zmniejszenie ilości obywateli, by z nową kartą startować na takim samym poziomie na jakim byłem.

W każdym razie bardzo jestem z tej zmiany zadowolony!
 
sickboi jest offline