Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2017, 19:15   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Zauważ że mówiła w czasie przeszłym może tej Jenny w ogóle nie ma w naszym wymiarze ? Może podróżowały razem a potem się pokółciły i rozstały ? Skąd pewność że twoja córka jest gdzieś tutaj? Co do optymizmu to po prostu kwestia perspektywy mam koleżankę z Avangersów Wandę która zmienia rzeczywistość i często bywa niestabilna psychicznie. Jeden z najpotężniejszych herosów jakiego mamy ma siłę stu słońc a do tego schizofrennie, agorafobie oraz złe alter ego które chcę zniszczyć rzeczywistość. Ciągle musimy zwalczać jakieś inwazje albo super łotrów przez brak optymizmu brałem na siebie za dużo odpowiedzialności i stałem się alkoholikiem - Pocieszał w swój specyficzny sposób.

- Dlatego Śmieszka choć dość potężna mnie nie przeraża to po prostu zagubiona dziewczyna która czuje się wzgardzoną. Trzeba ją potraktować poważnie i wyjaśnić że nie mogłeś jej szukać bo Yano musiał ci przyblokować wspomnienia żeby zachować ciągłość linii czasu. Bardziej się martwię o temperament agentki Hill mam nadzieje że ostatnie wydarzenia ją nieco wyciszyły dobra dość tego gadania!- Stark zaklaskał w dłonie i zaczął maszerować w okół konsoli myśląc na głos:

- Wiem z autopsji że my geniusze często skupiamy się na bardzo skomplikowanych rozwiązaniach zapominając o najprostszych... Może warto zbadać zakółcenia w Oku Harmonii ? Albo po prostu ruszyć po waszych śladach ? Możemy odwiedzić wszystkie miejsca w których byłeś razem ze Śmieszką? - Tony zaoferował dwa pomysły.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-07-2017 o 19:30. Powód: a
Brilchan jest offline