Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2017, 00:25   #636
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Źródeł magii brak. Skoro nie będzie ona dłużej w sferze mechaniki, to konsekwentnie i na tej płaszczyźnie. Może trzeba będzie potem pomyśleć, jak rozwiązać ostatecznie kwestię magii, bo wydaje mi się, że przyjęta przez nas w tej chwili izolacja jest rozwiązaniem tymczasowym.

Dostałem info od Earendila, że lepiej byłoby przekopiować wzór karty, bo w wypadku kopiowania będzie krzaczyć. Czy komuś, kto już to zrobił, coś nie działa sprawnie? Potestujcie, bo jeśli tak, trzeba będzie przejść na to drugie rozwiązanie.

Post będzie za dni kilka. Standardowe moje tempo to jedna część na dzień, więc około środy powinien już stać na forum. Proszę więc o szybkie uporanie sie z kartami, a w razie kłopotów o zaraportowanie problemów.
 
MrKroffin jest offline