Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2017, 08:53   #21
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
Dobry gracz to tak, który weźmie prostą postać i odegra ją sensownie, a bardziej będzie zależało mu na fabule niż na mechanice.
Też takich graczy szukam. Jestem minimalistą. Dużo nie znaczy dobrze. Wole mniej a sensownie. Lubię proste rozwiązania. To pewnie perzez brak expa ^^. No ale nie wypada mi być wybrednym. Chciałbym żeby sesja ruszyła a do tegotego potrzebni mi są gracze.

Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
PS: Jak coś, to mogę pomóc Ci w rekrutacji czy trochę z systemem, już niektórym graczom pierwszy raz prowadzącym tak pomogłam i są zadowoleni
Dzięki. Chętnie podrzucę mechanikę do sprawdzenia jeśli to wchodzi w pakiet usług? :P

Cytat:
Napisał LuniLan Zobacz post
Co chciałbyś przeczytać w KP oprócz rzeczy z mechaniki?
Chciałbym przeczytać interesującą historię. Ale bez fajerwerków. Na jednej stronie umieść jakiś BN powiązanych z Twoją postaci. Wymyśl jak John Silver do Ciebie dotarł. Dobrze wymyslic tez dobre i złe strony postaci aby nadać jej charakter. Zresztą sama coś wymyślisz

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Czy jeśli kupię tuzin jajek, to będę mogła mieć ninja-kurczaki na start gry?
Pewnie właśnie planuję w przygodzie zmasowany atak dżdżownic
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline