Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2017, 19:33   #13
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Zapomniałeś, że Władcy Czasu są telepatami. Jenny instynktownie sięgnęła ku mojemu umysłowi przez Wir Czasu. Nie umiała dać mi jasnego przekazu, w końcu nigdy nie widziała Akademii od środka, ale widziałem, że grozi jej niebezpieczeństwo i że Śmieszka ma coś w tym spólnego. Gdy tu przybyłem kontakt był silny, ale teraz zaczyna słabnąć - powiedział Doktor wstając.
- Sprawdziłem już miejsca w której ją zabrałem. To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem, ale... ona nadal potrzebuje energii temoralnej. Czy macie tu jakiegoś podróżnika w czasie? Kogoś na kim mogła by się żywić lub maszyny do skoków czasowych. Może być też silny materiał promenujący na szerokim spektrum...
Doktor nagle zatrzymał się i zrobił minę jakby go olśniło. Przez chwilę klepał coś przy klawiaturze, a potem odwrócił ją w stronę Tony'ego.
- Gdzie to jest i jak się nazywa ten minerał
Mapa pokazywała... Wakandę i wzrów vibranium.

- Promieniowanie może ją osłonić, a właściwości minerału udawać energię z Wiru Czasu... W dodatku nawet jeśli wywoływała, by animalnie to w spektrum wokoło tego regionu była by niewidoczna.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline