Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2017, 20:03   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- U cholera! No chyba tylko Latveria albo Attylan byłyby równie problematyczne co Królestwo Wakandy. Vibranium faktycznie jest niesamowite mój ojciec zrobił że stopu tarcze Steva- Tony naprawdę wolałby podjąć się sprawdzenia wszystkich podróżników w czasie niż kontaktować się z Black Panter.

- Problem w tym że mamy do czynienia z izolacjonistycznym królestwem dysponujący wysoką technologią no trudno... Jarvis łącz z T'chalą frekwencja alarmowa Avengers nawet ja po pijaku nie nadużywałbym tej linii więc powinien odebrać - Stark naprawdę żałował że nie może strzelić sobie setki na odwagę.

- Królu niestabilna emocjonalnie kobieta z innego wymiaru o sugerowanym poziomie mocy Omega porwała agentkę SHIELD Marie Hill ukrywa się na terenie Wakandy. Dodatkowo życie ostatniej przedstawicielki innowymiarowej rasy jest zagrożone.... Ona nie jest zła przypomina mi trochę Wandę parę lat temu uratowała Londyn przed tamtym potworem który zniszczył Big Bena. Mam tutaj kogoś kto ją uspokoi czy dostaniemy pozwolenie wejścia na terytorium Wakandy?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-07-2017 o 15:18.
Brilchan jest teraz online