Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2017, 23:02   #25
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Szkoda że na liście podręczników nie ma przewodnika gracza po Ferunie bo mam fajnego Ganesiego powietrza kapłana Akadi który by pasował do jaskółek ale jak nie to nie mówi się trudno.
No to mówi się trudno.

Cytat:
Napisał Moni Zobacz post
Ej, bo ciężko będzie nie wstawić Silvera do przygody, skoro ma się nami zainteresować. ;-; Ja w każdym razie nie umiem go nie wstawić. Jak on wygląda?
Długie kręcone włosy są znakiem charakterystycznym Johna Silvera. Często zasłaniają mu oczy, więc w nawyk weszło mu poprawianie sobie grzywki. Gdy zgarnia włosy wtedy wyłania się przystojna twarz mężczyzny ogolonego na gładko. Jeśli przyciągnął Twoją uwagę pewnie zrobił to swoim uśmiechem. Jeśli jesteś kobietą to ten facet ma ten błysk w oku. Odsłonięty tors, ukazuje atletyczną budowę ciała. Na plecach ma zarzuconą lutnie. U jego pasa wisi szabla z ozdobną rączką, na której często opiera dłoń. Trudno też nie zauważyć złotego pierścienia z czerwonym rubinem na jego palcu.

***

- Straszny z Ciebie obdartus. Spójrz na siebie. Obraz nędzy i rozpaczy. Zaraz czekaj! Coś taki narwany. Spójrz na mnie i na siebie. Mógłbyś mnie zabić jednym ciosem. Ale czy widzisz strach w moich oczach? ... to oczywiste. To oczywiste, że nie muszę się Ciebie bać bo doskonale wiem przez kogo straciłeś majątek. Każdy w okolicy to wie? Oczywiście ale ja przyszedłem do Ciebie. Kto inny to zrobił? ... no właśnie. Przychodzę z propozycją. Czasu nie cofniemy ale Tobie już na tym nie zależy. Dlatego ja proponuję to czego pragniesz. Zemstę...
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein

Ostatnio edytowane przez Gerappa92 : 09-07-2017 o 23:05.
Gerappa92 jest offline