Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2017, 02:13   #430
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Post jest. Mam nadzieję, że jakość jest w miarę satysfakcjonująca.
Chciałby, aby ta kolejka była w miarę krótka, co by na nowo wrócić do ustalonego tempa sesji. Tak długie kolejki nie działają motywującą i gaszą ducha we wszystkich.
Proponuję zatem krótkie posty z deklaracjami. Wszelkie rozmowy w formie pytań i odpowiedzi bez rozpisywania dialogów.
Czas na posty powiedzmy do czwartku, tj 13 czerwca.

Jeszcze z rzeczy sesyjnych, to chciałbym wiedzieć, jak jest przechowywane (w sensie, gdzie schowane, itd.) lewe ramię posągu. Przypominam, że zabrały go ze sobą Rita i Paulina.
Dodatkowo chciałbym wiedzieć, co piją Rita i Paulina. Kaworu, Panie Elfie dajcie mi znać.

W ramach aktywizacji sesji pomyślałem o rekrutacji dodatkowej. Co wy na to?
Straciliśmy dwóch graczy, gramy już prawie pół roku, moment w sesji jest odpowiedni, więc może przydałaby się świeża krew w zespole.
Dajcie znać, co o tym myślicie.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline