Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2017, 14:51   #16
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Starka naprawdę dużo kosztowało żeby nie wybuchnąć na T'chale musiał przypomnieć sobie wszystkie techniki radzenia sobie ze stresem jakich nauczył go Doc Sammson i lata spotkań AA aby utrzymać nerwy na wodzy.

Jessica Jones mówiła że pomaga jej wyiliczanie w myślach przedmiotów w pomieszczeniu i ich kolorów. Rzeczywiście pomogło już zbierał myśli żeby wysłać królowi raporty SHIELD na temat Doktora ale zanim zdążył to zrobić kosmita przejął pałeczkę i wykazał się zdolnościami dyplomatycznymi.

- Zadufany w sobie monarcha! Tak jakbym miał ochotę z nim rozmawiać a świat miał ochotę łaskawie przestać dążyć ku samozagładzie przez nasze prywatne animozje. Tak jakby ludzie z mocami nagle przestali być groźni a te miliony których śmierć rozpoczęła nasz konflikt były mniej ważne od Steva i jego wyśróbowanych wartości moralnych- Wyrzucił z siebie po upewnieniu się że połączenie zostało zakończone.

- Ruszajmy wszystko czego potrzebuje mam przy sobie sądzę że wystarczy chwila rozmowy. Zresztą skomplikowane układy scalone zwykle wariują przy surowym Vibranium a blastery i materiały wybuchowe w pobliżu tej substancji to naprawdę zły pomysł. Jeżeli jednak dojdzie do walki... W zegarku mam zminiaturyzowaną rękawice, buty mają napęd odrzutowy a pasek ma wbudowany emiter pola siłowego częściowo oparty na technologii którą mi udostępniłeś - Wyjaśnił z uśmiechem.
 
Brilchan jest offline