Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2017, 20:06   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Stark ucieszył się z gładkiej jazdy i utarcia nosa czarnoskóremu władcy - Doktorze, może tym razem pozwolisz mi spróbować z nią porozmawiać ? Tak jak proponowałem w drodze powrotnej zacznę od przypomnienia jej o promieniowaniu power cosmic, potem spróbuje się miło przywitać i pogadać... Nie gniewaj się ale obecna regeneracja straciła sporo umiejętności socjalnych za to zdecydowanie jesteś bardziej poukładany. Śmieszka to chyba jedna z kilku istot w tym wymiarze która mnie nie nienawidzi co będzie miłą odmianą - Szepnął Doktorowi idąc do konsoli.

Filmik był dość mroczny ale koniec, końców jadał mięso więc nie bardzo mógł potępiać innych a musiał przyznać że zjedzenie pantery w Wakandzie miało zabawny symbolizm.

Pojawienie się Śmieszki i jej zachowanie zupełnie go zaskoczyło nie zdążył się nawet odezwać słowem gdy złamała Doktorowi nogę i zniknęła ~ Tyle dobrego że teraz będzie mógł dać córce ten odpromiennik~ - Pomyślał.

- Żywi się promieniowaniem Vibranium uprzejmie proszę waszą wysokość o skontrolowanie Wakandy pod tym kontem ja tymczasem sprawdzę pozostałe tropy

~JARVIS spytaj sexy czy może zlokalizować Doktora, sprawdź też czy Agentka Hill miała podskórny trakker.~ - Poprosił choć nie wiązał z tym tropem zbyt dużych nadziej.

- Prawdopodobnie jest za sprytna żeby tu zostać drugim źródłem pożywienia są dla niej podróżnicy w czasie: Zacznę od Cabla i Deadpoola jeżeli tam ich nie ma spróbuje poprosić o pomoc Immortusa żeby sprawdzić czy nie dobrała się do Kaanga - Planował już kolejny ruch miał nadzieje że TARDIS zgodzi się mu pomóc.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-07-2017 o 21:53.
Brilchan jest offline