Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2017, 17:09   #1
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Twilight 2000 Warsztaty



Zaciekawił mnie ten system i chętnie wziąłbym udział w warsztatach dlatego postanowiłem wrzucić temat w sondy.

Jestem ciekaw ile osób byłoby zainteresowanych wzięciem udziału w takich warsztatach oraz (a zwłaszcza) czy ktoś podjąłby się poprowadzenia.

Ostatecznie jestem skłonny poprowadzić sam ale biorąc pod uwagę że system jest dla mnie nowy to, cóż wyszłyby z tego warsztaty na zasadzie "wiódł ślepy kulawego" Aczkolwiek pewnie śmiechu by przy tym trochę było...

Przybliżenie systemu:
Twilight 2000 został wydany w 1984 kiedy obawiano że ostra polityka Regana w stosunku do ZSRR z wyścigiem zbrojen na czele. Doprowadzi do tego że zimna wojna przestanie być zimna, w świecie gry na przełomie 1996-97 doszło do regularnego konfliktu NATO-ZSRR który przerodził się w konflikt z użyciem broni ABC, w Stanach dochodzi do załamania rządu, czesc członków NATO wycofuje się, w europie ofensywa NATO załamuje się na terenie Polski, armie po obu stronach nie mają wsparcia, paliwa, cześci zamiennych, większość urządzeń hi-tech szlag trafił, podobnie zresztą jak system dowodzenia. Jesteście częscią US Army na terenie PRL, niedawno usłyszeliście ostatni przekaz z dowództwa armi "jesteście zdani na siebie God speed and good luck"

Jak zapewne co bardziej spostrzegawczy zauważyli świat gry trochę się rozminął z rzeczywistością więc poprowadzenie sesji w oryginalnym settingu mogłoby być dosyć zabawne
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline