Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2017, 19:14   #40
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
@Mag
Ten krasnolud jest o tyle specyficzny że jego ród został przeklęty przez lodowego giganta arcykapłana Auril którego zabił. Ostatnim oddechem przeklął jego i cały jego ród odbierając im bojowy ogień. Włosy i brody są śnieżnobiałe niezależnie od wieku, nie mają serca do wojaczki a piwo im nie smakuję.

Dziad który był właśnie berserkerem ogolił się na łyso i przeprowadził się do miasta obecnie jest kowalem i cierpi na depresje. Ojciec postaci który w chwili rzucenia klątwy był jeszcze młody został zaklinaczem i kupcem. Jego pomysłowe wykorzystanie krasnoludzkich runów przy tworzeniu autorskich magicznych przedmiotów zapewniło rodzinie sporą fortunę jest wyznawcą Wukken.

Z syna chciałem zrobić Gondyjczyka - uczonego który zapragnął ruszyć na poszukiwanie przygód tylko nie mogę zdecydować się na klasę :P

Chyba jednak mam zbyt dziwne koncepty :P
 
Brilchan jest offline