Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2017, 20:59   #43
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Moni Zobacz post
Nie chcę się czepiać, ale jeżeli cały jego ród stracił zapał do wojaczki, skąd taka chęć poszukiwań przygód i zaciągnięcia się do nie do końca legalnej organizacji, jaką są Jaskółki?

A tak poza tym to ciekawy koncept. Tyle że nie bardzo wiem jaką wybrać klasę dla niego, więc w tym ci nie pomogę, niestety.
Ująłem to skrótowo bo nie chciałem​ was zamęczać całą historią postaci pisaną z jej perspektywy tekst klątwy brzmi:
- Twa broda będzie biała jak śnieg, twój umysł spokojny i przejrzysty jak tafla lodu. W twej duszy zamieszka chłód nigdy piwo ni zabawa nie przyniesie radości ani tobie ani twym potomkom.

Trochę mi się pomyliło bo dziadek został kapłanem Ilamatera a ta postać miała oryginalnie mieć tą klasę gondyjczyków chyba z bóstw i półbogów.

Z druidem w sumie też fajny pomysł mógłby być wojownikiem z tym że podległym rycerce i strategizującym a skąd taka postać w jaskółkach ? Bo chce udowodnić że klątwa nim nie rządzi

Edit przemyślałem sobie sprawę i jednak zrobię kapłana Gonda chcącego zostać przywoływaczem i mającego problem że przez klątwę rodową nie umie być praworządny
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-07-2017 o 08:23.
Brilchan jest offline