Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2017, 20:46   #9
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Brillchan
Nekromanta siorbnął herbaty.
-[i] Obroty ten twój kot. Daj mu procent, wtedy będzie lepiej pracował. Mój zięć też tak ma. A ja myślałem, żeby tego twojego mefita ubrać w strój jak takiego portiera co pracuje w hotelu? Widziałem wiele małpek z takimi strojami. I dasz mu talerze i będzie grał. [i] – mówił nekromanta z przejęciem. – Może popytaj mechaników okrętowych. Ostatnio zabrakł szczurów i są głonudni – rzekł dodatkowo.

Quasar
- Awatar? Ahh, odpytujesz mnie! Awatar… Ona strzeże balansu. Bo zawsze jest tu jakiś awatar, a jak umiera, to się odradza w nowym ciele. Zawsze należy do jednego z narodów zgodnie z cyklem – zaczął opowiadać historię Aanga, jego walkę z Ozajęm oraz opisał narody tak jak umiał. Historia była po ludzku nudna, po co prowadzić stu letnią wojnę, jak można spać 20 godzin na dobę. Jego pana pewnie zainteresowałaby historia Wan Shih Tonga i jego biblioteki… Fascynujące dla niego pewnie…
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline