Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2017, 22:33   #686
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Pipbob

Masz Pilot 0, bez specjalizacji (specjalizacja jest od 1). Oznacza to, że ogólne pojęcie masz i w zasadzie mógłbyś próbować (+0DM). Macie jeszcze Toma Mervin, który był 2 pilotem (rzut na dyplomacje poparty odpowiednim argumentem), no i Amir, ale nie liczyłbym na to.
- No nie wiem jak to z mechy wygląda z tymi szansami na wykulanie takiego lądowania ale tak z opisu to nie wygląda mi zachęcająco pod względem mojego hiroła za sterami

- Ale ogólnie pewnie Tom i Amir może by byli i lepciejsi spece no ale jakoś strasznie ryzkownie mi opis wygląda tego lądowania na planecie to tak trochę podchodzę jak pies do jeża do tego pomysłu No ale nie wiem, może z mechy to lepiej wygląda. Genealnie jak sam bym miał opory zasiąść za sterami to i chłopaków byłoby mi tam szkoda posłać. Póki nas nie szpili no to mi bardziej pasują te mniejsze "promowe" loty albo te kapsuły. Poza tym no teraz ta "Nadzieja" jest uszkodzona no ale może kiedyśtam się ją naprawi, jak nie my to inna ekipa. A tak jak się wyląduje no to chyba już tak raczej na stałe. A same lądowanie właśnie też tak na hop siup mi nie wygląda.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline