Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2017, 03:11   #7
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- To dużo pytań, chociaż mówiłam, że nie mogę ci powiedzieć zbyt wiele... - Spojrzała w niebo, popadając w zadumę. - Nie przyjaźniłyśmy się. Ja może i cię znałam i lubiłam, ale ty przez całe życie nigdy mnie nawet nie dostrzegłaś - rzekła bez cienia zarzutu w głosie. - Obserwowałam cię jak każdą inną osobę, stąd też cię znam. Pozostaje jeszcze ta utrata pamięci... - Zamknęła oczy, przybierając strapioną minę.
- Nie posiadam wszechwiedzy, więc to będzie jedynie teoria. Gdziekolwiek trafiłaś, byłaś zbyt uparta, aby tam zostać i wybłagałaś sobie powrót do żywych. Wspomnienia były zapewne zapłatą. Jeżeli to prawda, będę później w stanie ci pomóc. A może nawet sama sobie pomożesz... Nie chcę cię urazić, ale nie każdy uznałby cię za osobę godną naśladowania. Chociaż nie mnie to oceniać...
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline