Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2017, 14:12   #2452
Oko
 
Reputacja: 1 Oko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputacjęOko ma wspaniałą reputację
witajcie. Jestem Oko i jestem tu nowe. Na razie paczę na was okiem mym. Przybyłom tu, bo mój przyjaciel Alchemiczny chce tu sesje sesjować z wami wszystkimi, i temu też z okazji na to wzniosłe wydarzenie Oko przybyło.
Oko nature ma marudną i fochać lubi się toteż pewnie go nie polubicie, ale ważne ze Alchemik lubi.
Oko też lubi grać dużo pisanych gier i tworzyć nietuzinkowe postaci - nie - ładnej elfki się nie spodziewajcie. Nigdy. Chyba ze za pieniądze.
Oko w życiu prywatnym pracuje w branży edukacja i prostytucja jako zbieracz [ciach! Lubię regulamin]. Nie dba o nikogo i niczego (oprócz renóffki) ponieważ skrajnie egoistyczne jest, w związku z tym się nie rozmnożyło i ma dużo czasu na grę. Oko jest w posiadaniu kilku jaszczurek, miedzy innymi warana stepowego - bardzo się lubi Oko chwalić ni, co właśnie czyni.
Jak chcesz grać z Okiem to przyjdź i pochwal warana i zaproponuj coś w klimatach s-f, postapo, lub swiecie autorskim ale nie w kierunku fantasy - Oko nie lubi. Jedynym wyjątkiem jest Alchemik, który może zaproponować Oku fantasy,a le musi 3 razy pochwalić warana i dać Oku w naturze.
Koniec!

//Mira: wykropkowany częściowo wulgaryzm to wciąż wulgaryzm
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 16-07-2017 o 19:21.
Oko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem