Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2017, 18:54   #20
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ok, dopiero zauważyłem, że sesja ruszyła =p
Cytat:
Arvelus, armia, hm... przeglądam Twoją kartę postaci i choć wzmianka o armii była w historii, to nie mogę znaleźć jej uzasadnienia mechanicznego. Nie wiem, może jestem ślepy, ale gdzie jest jej rozpiska?
Wzmianka? Ważniejsze pół historii jest ona obecna, a drugie pół to okres przed tym jak zosał wywyższonym... to nie jest "wzmianka" =p
Mechanicznie nie jest rozpisana. Coś takiego byłoby mega upierdliwe, kosztowało dużo punktasów i prawdopodobnie było OP. Ona jest fabularna.
Dlatego przyjmowałem realną możliwość, że akcja dzieje się już bez niej

Btw. Skoro wciąż jest to przydałoby się jakieś cele określić D=
Może to być choćby stabilizacja regionu. Albo chwilowy przestój gdy szpiedzy i zwiadowcy gromadzą informacje o jakimś pobliskim, wyraźnie realnym ale jeszcze nie do końca określonym zagrożeniu...
Dobrze też by było dać jakieś korzenie polityczne. Kto jest oficjalnym (a kto realnym) władcą regionu w którym się znajdujemy?
Mosiężne Słońce powinien mieć obgadane z władzami swoje przejścia bo przeprowadzanie armii może łatwo zostać uznane za akt wrogości... szczególnie, że ja tu rozważam wprowadzenie w mieście stanu wojennego aby zminimalizować rozlew krwi D=

A propos... coś więcej o mieście? Duże jest? Jakie ma siły zbrojne? Byłbym w stanie realnie ten stan wojenny wprowadzić czy brakuje mi ludzi?
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 16-07-2017 o 18:57.
Arvelus jest offline