Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2017, 19:20   #30
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Po krótkiej przerwie witamy spowrotem!

Wszyscy PW ode mnie dostaliście, więc wiecie co tutaj się wyprawia. Tak jak napisałam będę (jako że przystaliście na propozycję) prowadziła wam sesję ghulowatą zamiast brody'ego, a grać będziecie tymi samymi postaciami, jakie już stworzyliście, więc wasz trud nie pójdzie na marne.

Otrzymałam odpowiedzi od wszystkich zainteresowanych i sprawa przedstawia się następująco:
Aiko, Mi Raaz i fujiyamama wyrazili chęć gry. TomBurgle zrezygnował z powodów czasowych. Niemniej mała niespodzianka, jako że wysłałam jeszcze jedną wiadomość. Grać będzie z wami jeszcze jedna osoba o wielu mackach, czyli Mira!

Teraz przejdźmy do sprawy organizacyjnej. Przygotowanego scenariusza przez poprzedniego MG oczywiście nie znam, więc będę musiała obejść się bez niego. Mam pewną propozycję co do dalszych kroków, ale od was zależy czy wam będzie pasować:

Sesja była ledwo liźnięta z tego, co widzę. Czy pasowałoby wam, abym poprowadziła ją od zera, od samego początku, wedle moich wizji aczkolwiek trzymając się tego, co zostało ukazane w rekrutacji? Będzie według mnie to o tyle lepsze, bo nie próbowałabym dostosować się do zaczętych już kawałków scenariusza, próbując go posklejać sensownie, zaś wy nie będziecie narażeni na możliwe zawirowania fabularne (no, przynajmniej z sensu tych niechcianych i niezaplanowanych przez MG ). Tak czy inaczej byłaby to sesja o tym samym, tylko opowiedziana inaczej, skoro mieliście jedynie jakiś skrawek początku.

Oczywiście zawsze mogę się dostosować do wyboru opcji kontynuacji sensu stricto, jeżeli taka byłaby wasza wola.

Pytania, propozycje?

Resztę kwestii załatwimy jak podejmiecie decyzję w sprawie tej arcyważnej. :>
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 16-07-2017 o 22:34.
Zell jest offline