Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2017, 23:16   #646
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Mój post na dniach. Opóźnienie się pojawiło, bo w tym tygodniu ruszyłem do pracy i tak jakoś ilość czasu się zmniejszyła. Zostali mi do opisania Szarla'szaszeri i Tai'atalai, więc jutro lub pojutrze, przy sprzyjających wiatrach, post będzie.

Podczas mojej pracy z kartą jestem pod dużym wrażeniem i gratuluję Earendilowi kawału dobrej roboty :fanfary: . Naprawdę karta sprawuje się wyśmienicie, jest o wiele bardziej przejrzysta i funkcjonalna, oszczędziłem mnóstwo czasu. Wszystkim nam się przysłuży, bez wątpienia. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że karta weszła w życie dosłownie turę po ostatniej sondzie, a reforma przeglądu była podnoszona jako najważniejsza potrzebna zmiana w rozgrywce. Także pełne zwycięstwo .

Dodałbym jedynie trzy kategorie, które nie odnalazłem.

1) Cuda świata - ponad sam wpis w rejestrze miasta; wraz z bonusami w formie przejrzystej tabelki, najlepiej bezpośrednio połączonej z odpowiednimi komórkami. Faktycznie jednak ta zmiana tyczy się aktualnie tylko Earendila, czym mam nadzieję wzbudzić w Was poczucie wstydu .

2) Drzewko technologii - nie musi być tutaj żadnego filozofowania, przenosimy w formie z przeglądu, żeby nie musieć przeskakiwać między oknami. Plus lista zbadanych technologii, rzecz jasna. Myślę też, że uporządkujemy ją alabetycznie, bo chronologicznie byłoby problemem.

3) Obecny władca - z cechami. Z powodów wymienionych wyżej.

Standardowo, jak od trzech już prawie lat, zapraszam na doca .
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 20-07-2017 o 01:56.
MrKroffin jest offline