Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2017, 14:36   #24
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wzmianka? Ważniejsze pół historii jest ona obecna, a drugie pół to okres przed tym jak zosał wywyższonym... to nie jest "wzmianka" =p
Mechanicznie nie jest rozpisana. Coś takiego byłoby mega upierdliwe, kosztowało dużo punktasów i prawdopodobnie było OP. Ona jest fabularna.
Dlatego przyjmowałem realną możliwość, że akcja dzieje się już bez niej

Btw. Skoro wciąż jest to przydałoby się jakieś cele określić D=
Może to być choćby stabilizacja regionu. Albo chwilowy przestój gdy szpiedzy i zwiadowcy gromadzą informacje o jakimś pobliskim, wyraźnie realnym ale jeszcze nie do końca określonym zagrożeniu...
Dobrze też by było dać jakieś korzenie polityczne. Kto jest oficjalnym (a kto realnym) władcą regionu w którym się znajdujemy?
Mosiężne Słońce powinien mieć obgadane z władzami swoje przejścia bo przeprowadzanie armii może łatwo zostać uznane za akt wrogości... szczególnie, że ja tu rozważam wprowadzenie w mieście stanu wojennego aby zminimalizować rozlew krwi D=

A propos... coś więcej o mieście? Duże jest? Jakie ma siły zbrojne? Byłbym w stanie realnie ten stan wojenny wprowadzić czy brakuje mi ludzi?
No dobra, "wzmianka" to niewłaściwe słowo Ale obawiam się, że jeśli nie jest rozpisana mechanicznie, to nie możesz jej mieć. To by było, hm... unfair advantage over other players (nie wiem jakby było "unfair advantage" po polsku Niesprawiedliwa przewaga? 0_O).

Co zaś do informacji:

1. Oficjalnym i faktycznym władcą An-Teng jest Shin Wu-Jen. Jego ród 100 lat temu zyskał władzę w regionie po tym, jak krwawo obalił poprzednią rodzinę, to jest Al-Malików. Nie było to jednak takie jednoznaczne, gdyż ówczesny władca był okropny. Pogłoski głosiły, że Al-Malikowie odsunęli się w cień i czekają na właściwą chwilę, by powrócić i odzyskać swoje prawa.

Słyszałeś też pogłoski, że Shin nie dba zbytnio o swoich poddanych, składa za to rozliczne ofiary dwójce lokalnych bóstw, przez co wspierają jego nieudolne rządy.

2. Miasto jest dosyć duże, to stolica królestwa i wielki port. Ma pokaźne siły zbrojne. Co do wprowadzenia stanu wojennego... hm... umówmy się, że jeśli inni gracze się zgodzą to masz armię i wtedy o tym porozmawiamy, okej?
 
Kaworu jest offline