Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2017, 09:25   #223
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Jak tu jest z zasięgiem mojego com pada? Czy mogę dodzwonić się do kogoś ze znajomych?
Nie. Kiedy nie ma w okolicy przekaźników (a tu nie ma) to compad łączy się tylko do 1 km, to za mało, żeby sięgnąć w głąb Lewiatana.

Cytat:
Czy mam jakąś ogólną wiedzę o religiach/tabu na Lewiatanie
Tak, Culture/Tortuga za to odpowiada Co chcesz wiedzieć?

Cytat:
Czy mam jakąś ogólną wiedzę na temat samego Placu Cudów?
Tak. To jest miejsce w którym regularnie odbywa się targ, na którym dochodzi do wymiany między plemionami powierzchniowców, a ludźmi ze "środka". Akurat trafiliście na nietargowy dzień, więc plac jest opustoszały (ale kilku handlarzy się tu kręci). Jest to także miejsce dobrze skomunikowane ze środkiem statku (kolejka, tunele), więc często można spotkać tu ludzi z Lewiatana, którzy wykorzystują je jako bazę wypadową na jakieś wyprawy.

---

Mała uwaga: do "powierzchni" Lewiatana zalicza się nie tylko samą zewnętrzną warstwę pancerza, ale też to, co znajduje się miedzy pancerzem, a pomieszczeniami - czyli dawne tunele techniczne. Generalne rozróżnienie "powierzchnia"- "środek" opiera się na izolacji od warunków atmosferycznych - tam, gdzie nie dociera trująca woda, jest "środek".
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline