Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2017, 11:48   #486
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Arrow

Wróciłem do Polszy i, tym samym, do "normalnego" obiegu internetowego.

Ogarnąłem posty i dalszą fabułę, post już się produkuje. Arvelus i Ehran, wstawiajcie swoje smęty szybko. Planuję niedługo odpisać.

Jako, że gdoc wrócił u mnie do łask, to - Valtharys, zgadamy się co do dnia i godziny by rozegrać rozmowę z El Kangiem.

Ponadto, po dyskusji z paroma graczami, na tapecie pojawiła się znów koncepcja skrócenia sesji. I tak też w moim zeszycie figurują trzy opcje:

- wariant krótki: w związku z tym, że większość pionków tu i ówdzie poszła na odstrzał, a Lista Nazwisk już miała trafić do rzeźników, to max kilka kolejek przepychanek + ostateczna konfrontacja z Rathbone;

- wariant średni: podobnie jak powyżej, z tym, że Rathbone się przygotowała na FUBAR, a na Farcast pojawią się nowi gracze, którzy zaburzą całe śledztwo (może to nieznacznie, albo cholernie wydłużyć grę - zależałoby od Waszych decyzji);

- wariant długi: to, co powyżej, plus trzeci rozdział przygody (o formie i długości podobnej do rozdziału pierwszego - czyli akcja taktyczna z deklaracjami, mapkami itp.).

Jest też wariant alternatywny do długiego: średni lub krótki z dodatkiem rozdziału trzeciego (ów rozdział nie toczy się na Farcast, ale jest powiązany fabularnie).

Pytanie, ile czasu jeszcze chcecie z tym spędzić. Ja się dostosuję, aczkolwiek mam pewne delikatne odchylenie w stronę wariantu krótkiego (acz to by oznaczało, że pewien fajny, mocny zwrot akcji ze średniego pójdzie w odstawkę).

Wasz komentarz?
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline