Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2017, 22:09   #37
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
To nie jest takie proste, bo nie znamy swoich imion, a co dopiero możliwości
- Nom.

Cytat:
Jakby co Eddie jest bardzo dobry w udawaniu twardziela, przeżywaniu w milczeniu bólów egzystencjalnych i rozterek moralnych. Oprócz tego jest średnio dobry w skradaniu i biciu niemilców na bliski dystans. Słabe strony to na pewno walka dystansowa i retrospekcje.
- Rany... Podebrałeś mi rolę... A tak chiałem poodgrywać jakieś tam głębokie przeżycia egzystenconalne i że tam jakieś tam rozterki ma a nie tylko akszyn i młócka...

- A poza tym to mój hiroł to taka złota rączka i majsterklepka... No i ma serum po którym zaczyna mu się zabawa z Mr. Jekyll i Hyde. Choć nie do końca sam wiem co on wtedy łumi i może... Ale chyba jakiś fajter się robi.




Cytat:
Terroryści są rozsypanie wokoło, nie siedzą wszyscy w kupie.
- Tych 5 czy jeszcze jacyś?

- Mamy te ok 300 m do terrorystów? Ile to tak w turach czy sekundach do przebiegnięcia czy cóś?

- Oni nas widzą po tym lądowaniu? Strzelają do nas? Bo widzę z postu, ze strzelają do glinarzy ale nie jestem pewny czy po naszym lądowaniu też.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 18-07-2017 o 22:16.
Pipboy79 jest offline